1. Відповідно до розпорядження КМУ від 26.04.17 № 293-р та постанови КМУ від 14.09.2015 року № 694 «Про затвердження Порядку адміністрування єдиного веб-порталу використання публічних коштів» державна установа «Відкриті публічні фінанси» (далі – ДУ «ВПФ») здійснює адміністрування Порталу.

 2. Відомості, що оприлюднюються згідно з цим Законом, повинні бути повними, правдивими, точними та реально відображати фактичні дані станом на відповідну дату або за відповідний період часу.

 3. У разі допущення технічної помилки (помилкове оприлюднення на веб-порталі документів та/або які дублюються тощо), під час оприлюднення інформації про використання публічних коштів, суб’єкт надання інформації може скористуватись функціоналом - "Запит на видалення документів" (Договорів, Додаткови угод, Актів, Штрафів, Звітів).

 4. Запит можна створити тільки для підписаних документів (якщо це Договір то і підписаних до нього дочірніх документів).

 5. За результатами розгляду звернення, адміністратор Порталу може задовільнити звернення суб’єкта надання інформації про виправлення технічної помилки або відмовити, з підстав недостатнього обґрунтування причин допущення технічної помилки або за відсутності, в достатньому розмірі, інформації для ідентифікації документа, який підлягає вилученню з перегляду внесених і оприлюднених документів.

 6. Запит на видалення документів розглядається протягом 5 робочих днів.


Запит на видалення на прикладі Договору

 1. Зайдіть у розділ Договори:

2. Оберіть Договір який треба видалити:

3. Натисніть "Видалення" після цього кнопку "Створити запит":


4. Якщо ви точно бажаєте видалити документ натисніть "Так":

5. Здійсниться перехід на сторінку створення запиту, де треба вказати причину видалення (обов'язково), номер телефону (обов'язково) та коментар (обов'язково тільки для причини "інше") та натиснути кнопку "Створити":


6. Запит створено, далі для того, щоб надіслати його до адміністратора Порталу на розгляд натисніть "Підписати":

7. Підпишіть запит за допомого ЕЦП:

 

8. Запит на видалення Договору надіслано, здійсниться перехід на сторінку запитів:


9. На сторінці знаходяться всі запити котрі було створено та статуси в яких вони знаходяться:

 • очікує на підпис (для переведення в статус "надіслано" треба підписати);
 • надіслано (запит надіслано до адміністратора Порталу на розгляд);
 • виконано (документ видалено);
 • відхилено (документ не буде видалений).

10. Також запит можна видалити (якщо він не підписаний, підписаний запит видалити неможливо) та завантажити в pdf-файлі, для цього треба натиснути на запит: 


 • No labels